cover

Listen or download "آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز رویا" music song for free. Please buy "آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز رویا" album music original if you like the song you choose from the list. If one of the songs on the list are the copyright belongs to you, please Contact Us to send DMCA removal request, we will process at least 72 hours after we received your request.

Download Full Album songs "آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز رویا" FAST DOWNLOAD

.

Title : آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • رویا
Description : قطعه "دست تمنا" با صدای رویا را در پادکست این هفته "آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز" بشنوید. شعر این ترانه را بیژن ترقی سروده و حبیب الله بدیعی آهنگسازی آن را بر عهده داشته است.

رویا خوانندگی رسمی را از سال ۱۳۴۶ در همکاری با حبیب‌الله بدیعی، ویولن‌‌نواز به‌نام و عضو شورای وقت موسیقی رادیو ایران آغاز کرد.

او ترانه‌های ماندگاری در برنامه گل‌های رنگارنگ خواند اما آموزش آواز را پیش از آن در اصفهان آغاز کرده بود.

نام اصلی او رضوان زادهوش است و از زندگی خصوصی‌اش آگاهی زیادی در دست نیست. شاید هم این را خودش که هم‌اکنون در ایران زندگی می‌کند و گوشه گرفته، خواسته باشد.

رویا در سال‌های آخر پیش از انقلاب، ترانه‌های سرگرم‌ننده هم خوانده که از میان آنها ترانه به سبک شیرازی "دلم شاده" و ترانه‌های "چرا چرا"، "تو مرو" و "بیا مثل قدیما" از مشهورترین آنها هستند.

ترانه "دست تمنا" را هم با شعری از بیژن ترقی و آهنگی از حبیب‌الله بدیعی خوانده که از ترانه‌های ماندگار اوست و در گل‌های رنگارنگ هم گنجانده شده بود. این ترانه را در پادکست این هفته "آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز" به شما معرفی کردیم.

برای ارتباط با برنامه "آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" و رساندن نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود از طریق ایمیل ava.persian@dw.com یا شماره تلفن ۰۰۴۹۲۲۸۴۲۹۴۸۳۶ با ما تماس بگیرید.

در پادکست‌های هفتگی ترانه‌ها و آهنگ‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که کمتر شنیده‌اید. اگر "دیروزی" هستید با آواهای امروزی و اگر "امروزی" هستید با آواهای دیروزی بیشتر آشنا می‌شوید.
Size : 7.98MB
Duration : 08:44
Like : 10
Play : 677
Download as MP3 | Fast Download